Sample Page

barbarian
Otonom
Sabit Kanat İHA
Daha önce geliştirdiğimiz sabit kanatlı hava aracımız ile TEKNOFEST Savaşan İHA kategorisinde yarıştık. Halen daha VTOL İHA üzerine çalışmaktayız. Sabit Kanat İnsansız Hava Araçları ile otonom kalkış/iniş, uzun süre havada kalma, görüntülü haberleşme ve görüntü işleme alanlarında çalışıyoruz.
archer
Yüksek İrtifa
Balonları
Helyum veya hidrojen ile doldurulmuş balon ve beraberindeki teknik cihazlar ile stratodferde hareket eden yüksek irtifa balonları geliştiriyoruz. APRS protokolü üzerinden konum bilgilerini alacağımız balonlarımız için Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’nün prosedürlerini takip ediyoruz.
giant
Otonom
Döner Kanat İHA
Geliştirdiğimiz Döner Kanat IHA’ların tamamı otonom ve manuel hareket kabiliyetine sahip olmasının yanında 30km haberleşme menziline sahiptir. Kapalı alanda GPS kullanmaksızın otonom uçuş yapabilen ve 1.5kg faydalı yük ile 40dk havada kalabilen hava araçları geliştirdik. Geliştirmelerimiz halen devam etmektedir.
goblin
Model
Uydular
These pesky little creatures only have eyes for one thing: LOOT! They are faster than a Spring Trap, and their hunger for resources is limitless.
wizard
Otonom
Deniz Platformları
Su üstü ve denizaltı projelerimizle, etrafı denizlerle çevrili şehrimiz ve ülkemiz için stratejik öneme sahip denizlerimizde kullanılmasını hedeflediğimiz projeler geliştiriyoruz. Özellikle deniz-hava entegreli projeler üzerine çalışmakta ve fikir üretmekteyiz.
wizard
Endüstri 4.0
Nesnelerin İnterneti
Endüstri 4.0’ın bir parçası olan Nesnelerin İnterneti (Internet of Things) ile yakından ilgileniyor ve projelerimizde kullanıyoruz. IoT’nin beraberinde getirdiği büyük veri işleme ve veriyi anlamlandırma alanlarında projeler üretiyoruz.