İSK ÜYELİK

Harekete geç, Başarının parçası ol!

Kulüp Üyeliği

İnsansız Sistemler Kulübü'müz iki tip üyelik kabul etmektedir; Proje Takımları Üyeliği ve Normal Üyelik. Üyelikler hakkında detaylı bilgi aşağıdadır. Kulüp işleyişi hakkında daha fazla bilgiyi Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.) sayfasından edinebilirsiniz.

Proje Takımları Üyeliği

Temel hedefi teknoloji üretmek olan kulübümüzün olmazsa olmazı Proje Takımları'dır. Proje Takımları ile, üniversitemiz içinde birbirimize destek olmayı ve tecrübe paylaşımını sağlamayı hedefliyoruz. Proje Takımları, yarışma bazlı olabileceği gibi; sadece araştırma-geliştirme amaçlı da olabilmektedir.

Proje Takımı Üyeliği için kulübümüzün bir takım başvuru prosedürü bulunmaktadır. Bu prosedürleri başarıyla geçen adaylara kulüp üyelerimizce oryantasyon eğitimi verilmekte ve önceki senelerden elde edilen tecrübe paylaşılmaktadır. Proje Takımları Üyelik başvuruları her dönemin başında yılda iki kez açılmaktadır. Online olarak doldurulan form sonrasında uygun görülmesi halinde mülakat ya da sınav ile eleme yapılması mümkündür.

Kulübümüz Proje Takımları'na büyük önem vermektedir ve takım üyelerine çeşitli imkanlar sağlamaktadır. Proje Takımı Üyeleri aynı zamanda Genel Kurul Üyesi (Normal Üye) haklarına da sahiptir..


Üyelik Formu

Temel Üyelik

Kulüp faaliyetlerinden haberdar olmak ve eğitimlere katılmak isteyen kişiler kulüp tüzüğümüzde yer aldığı üzere Üye Giriş Beyannamesi şartlarını kabul ederek kulübümüze üye olabilirler. İnsansız Sistemler Kulübü, çok üyeye sahip olmayı değil; ilgili üyeye ulaşmayı amaç edinmiştir. Kulübümüzde şu an için herhangi bir aidat ödemesi söz konusu değildir ancak Yönetim Kurulu bu kuralı değiştirme hakkına sahiptir.

KENDİNİ GELİŞTİR

Kariyeriniz için İSK!


HBR 500 haberine göre, Forbes 500 şirketleri işe alım süreçlerinde üniversite dönemi öğrenci aktivite ve projelerinin karar alma aşamasında önemi kritik. İSK olarak öğrenci projeleri ile teknik gelişim sağlıyoruz.

Teknik bilgilerinizi dopingleyin!
İş imkanlarınızı artırın

Proje Takımları Üyeliği

Üyelik Formu Durumu: Aktif

Proje Takımları'nı İncele Proje Takımları Üyelik Formu

Temel Üyelik

Etkinliklerden ve eğitimlerden haberdar olun.

Form Durumu: Pasif

Temel Üyelik Formu